logo

Dlaczego my❔

1. LUDZIE 🦸

Za sukcesem stoją ludzie. Nasz team to nasza największa wartość. Jesteśmy kolektywem ekspertów, silnych osobowości, buntowników, indywidualności mających własne zdanie. Nikt z nas nie jest idealny. Popełniamy błędy, choć niezwykle rzadko. Klienci cenią nas za szczerość, dbałość o detale i za to, że poza profesjonalnym podejściem do pracy zawsze stawiamy na zdrowe, pozytywne, partnerskie relacje z każdym z kim współpracujemy.

2. ZASADY 🙌

Każda decyzja jaką podejmujemy jest zgodna z tym co czujemy. Wierzymy w to, że praca w zgodzie z sumieniem i spójna z naszymi wartościami pozwala nam osiągać cele nasze i naszych Klientów. Uważamy, że każda myśl, każde słowo i każde zachowanie powinny być dobre. Dlatego zawsze gramy fair i dążymy do współpracy z zasadą win-win. Niejednokrotnie życie próbuje skusić nas drogą na skróty. Sorry. Wybieramy tę trudniejszą, dłuższą - ale własną.

3. MISJA I WIZJA 🌍

Naprawdę lubimy tą robotę. Wiemy dlaczego to robimy i dla kogo to robimy. Wiemy gdzie aktualnie jesteśmy i dokąd zmierzamy. Pracujemy po to, by realizować szerszy plan, wykraczający poza potrzeby jedynie materialne. Chcemy się rozwijać, być najlepsi w swoim fachu, dowozić pomysły i jakość, których nie ma na rynku. Chcemy tworzyć trwałe, wartościowe dzieła, dzięki którym życie ludzi jest bardziej pogodne, które jednocześnie ekscytują i inspirują.

4. POMYSŁY 🧠

Siłą napędową komunikacji jest BIG IDEA, które wnosi nową jakość i ekscytuje. Nasze pomysły, koncepcje kreatywne powstają podczas zarwanych nocy, kiedy nie możemy przestać tworzyć. W sposób synergiczny nasz zespół kreuje idee i rozwiązania których jeszcze nie było, które realizują cele klienta i są zgodne z jego DNA. Nigdy nie spoczywamy na czymś zadowalającym albo spełniającym kryteria. Każdy pomysł jest szyty na miarę. Wtedy trafiamy w punkt.

5. WSPARCIE 🤝

Jakość kreacji to jedno, ale wypełnianie złożonych obietnic to drugie. Rozumiemy, jak świat zmienia się w czasach rozwoju technologii i co raz szybszego tempa życia. Nasi Klienci wiedzą, że jesteśmy kiedy tylko nas potrzebują. Wychodzimy z inicjatywą, przewidujemy, monitorujemy, raportujemy i kompleksowo wspieramy realizację każdego projektu. Nam po prostu zależy. Żeby się udało. Chcemy, aby Klient czuł, że panujemy nad wszystkim i mógł robić swoje.

6. NASTAWIENIE 👍

„Niestety, nie da się tego zrobić”. Kto tego nie słyszał? To bzdura. Nie ma rzeczy niemożliwych. Ludzka wyobraźnia, odwaga, determinacja nie mają żadnych granic. Wierzymy w to, że zawsze istnieje sposób. Znalezienie rozwiązania to kwestia właściwej analizy, research’u, zasobów i czasu. Obecność w czołówce to codzienne realizowanie rzeczy niemożliwych dla naszych Klientów. Tylko my nie wiemy o tym, że są niemożliwe, dlatego je robimy.